Hakkımızda

Türkiye’nin önde gelen özel dedektiflik büroları arasında yer alan Baron Dedektif bürosu 2008 yılından bu yana faaliyetlerini kesintisiz sürdürmektedir. Vermiş olduğumuz yüksek hizmet kalitesi ile müşterilerimize her alanda sayısız çözüm olanağı sağlamış olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Tam profesyonel hizmetlerle tanışmak ve alanında uzman bir dedektiflik bürosu ile çalışmak için doğru yerdesiniz.

Baron dedektiflik bürosu, T.C kanunlarına uygun resmi özel dedektiflik bürosudur. Türkiye genelinde yasal dedektiflik hizmeti vermekte ve bağlı olduğu kanunlara riayet etmektedir. Bu kanunların en başlarında “Özel Hayatın Gizliliği” yer almaktadır. Baron dedektiflik 13 yıllık birikimi ve tecrübesiyle sizlerin ihtiyaç duyduğu hizmeti gizlilik esasları çerçevesinde sunmakta, profesyonel çalışma titizliğiyle sonuca ulaşırken zamanı ve maliyeti en aza indirmektedir.

Tüm hizmetleri yasal ve çözüm odaklı vermekteyiz. 7/24 bizlere ulaşabilir, anlık bilgiler edinebilir, sorularınıza cevaplar alabilirsiniz. Hem bireysel hem de kurumsal özel dedektiflik hizmeti ile sizlere profesyonel ve titiz çalışmalar sergiliyoruz. Bu çalışmalardan bazıları; adres tespiti, aldatma araştırması, boşanma davalarında delil toplama, eş takibi, kayıp araştırma, sahte marka dedektifliğidir.

Özel dedektif büromuz İstanbul merkezli olup Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Tüm araştırmalarımız İstanbul’da bulunan merkezimiz üzerinden yönetilir. Şehir dışında yapılan araştırmalar ile şehir içinde yapılan araştırmalar arasında hizmet kalitesi açısından herhangi bir fark bulunmaz. Özel dedektif büromuzun araştırma konusuna güçlü çözümler üretmedeki yeteneği sınıfının her zaman üst seviyesinde yer alır.

Baron özel dedektiflik bürosu sivil araştırmalarda ve delil toplama konusunda uzmanlaşmış bir kadroya sahiptir. Kuruluşumuzdan bu yana  sayısız araştırma içinde bulunup yüksek başarı oranı elde etmiş durumdayız. Bireysel yada kurumsal araştırma konularında her biri kendi alanında uzmanlaşmış özel dedektif kadromuz mevcut şartlar içinde en iyi araştırmayı sunmak için çalışır.